fbpx

Konkurs za posao – Referent prodaje u maloprodaji – 1 izvršilac

Napisano 05.01.2022

S obzirom na povećanje obima poslovanja u prodaji, Imel d.o.o. Lukavac raspisuje konkurs za prijem na poziciju – Referent prodaje u maloprodaji – 1 izvršilac.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI

– Usluživanje i komunikacija sa poslovnim partnerima i kupcima

– Odgovor na zahtjeve kupaca (telefonski, internet, na licu mjesta)

– Jamčenje za tačnost informacija koje se proslijeđuju kupcima o robi ili usluzi

– Briga o redovnom održavanju opreme, prodajne površine, skladišta, pomoćnih prostora

– Naručivanje robe i preuzimanje robe

– Priprema i izdavanje robe za prodaju

– Vođenje blagajničkog poslovanja

– Vođenje zaliha

– Obavljanje inventure – popis robe

– Poslovna komunikacija sa dobavljačima

– Praćenje zahtjeva na web shopu i ažuriranje artikala

– Slanje pošiljki i komunikacija sa brzom poštom

– Aktivnosti iz oblasti digitalnog marketinga (facebook, google ads, idr.)

UVJETI

Potrebna kvalifikacija:

– SSS

– Radno iskustvo: Najmanje jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima

– Poznavanje rada na računaru

– Korištenje internet komunikacije i alata

– Vozačka dozvola B kategorije

– Prednost za kandidate koje imaju certifikate iz oblasti prodaje i digitalnog marketinga.

OD VAS OČEKUJEMO

– Izraženu komunikativnost

– Sposobnost samostalnog i timskog obavljanja posla

– Kreativnost i proaktivnost

– Organizacijske sposobnosti

– Ažurnost

NUDIMO VAM

– Prilika za lični i profesionalni rast i razvoj

– Zaposlenje na neodređeno vrijeme

– Kontinuirano učenje i usavršavanje

– Stimulativna primanja

 Oglas ostaje otvoren do 18.01.2022.

Vaše prijave (CV) možete slati na email: posao@imel.ba .

Više informacija možete dobiti pute iste email adrese.

Ostale novosti

Da li ste pročitali?

Centrala: +387 35 550 100
Prodaja: +387 35 553 504
Radno vrijeme:

Pon – Pet: 07:30 – 16:30 h (maloprodaja)

Pon – Pet: 07:30 – 16:00 h (softver)

Potražite nas na Facebooku, YouTube ili nas kontaktirajte putem e-maila na info@imel.ba