fbpx

Konkurs za posao – Sistem administrator – 2 izvršioca

Napisano 23.12.2021

Želite li se pridružiti IT kompaniji sa 28 godina iskustva i biti dio tima za unaprjeđenje korisničkog iskustva!?

IMEL sa mrežnom korisnika djeluje u BiH, zemljama regije i EU a pred nama su i nove poslovne prilike.

Danas imamo više od 50 uposlenih i širimo naš tim za pružanje usluga održavanja i unaprjeđenja IT infrastrukture korisnika.

OPIS POSLA I ODGOVORNOSTI

– Korisnička podrška

– Održavanje kvalitetnih odnosa s klijentima

– Implementacija i održavanje IT sistema

– Svakodnevno praćenje i nadgledanje rada sistema, optimizacija i automatizacija procesa

– Dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova

– Održavanje visoke razine sigurnosti sistema

– Projektiranje, implementacija i održavanje infrastrukturnih rješenja u skladu s problemima i zahtjevima korisnika

UVJETI

Potrebne kvalifikacije kandidata:

– SSS/VŠS/VSS

– Radno iskustvo: najmanje jedna godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

– Vrlo dobro znanje Windows/Linux operativnih sistema

– Visoka razina odgovornosti i inicijative

– Samostalnost u obavljanju poslova

– Timski rad i komunikativnost

– Znanje engleskog jezika u govoru i pismu

– Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

– Prednost za kandidate koji posjeduju neke od certifikata (Microsoft, Linux, Sigurnost IS, mrežne tehnologije..)

Informatička znanja:

– poznavanje mrežnih tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, Routing, WiFi…)

– poznavanje servisa (smtp, pop3, imap, ldap, snmp, http, https ….)

– poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V, IIS, Exchang)

Uz prijavu potrebno je priložiti:

– CV

– CERTIFIKATI o usavršavanju i odslušanim edukacijama (ukoliko ih kandidat posjeduje)

NUDIMO VAM

– Prilika za lični i profesionalni rast i razvoj

– Zaposlenje na neodređeno vrijeme

– Kontinuirano učenje i usavršavanje

Konkurs je otvoren do 15.01.2022.

Ostale novosti

Da li ste pročitali?

Centrala: +387 35 550 100
Prodaja: +387 35 553 504
Radno vrijeme:

Pon – Pet: 07:30 – 16:30 h (maloprodaja)

Pon – Pet: 07:30 – 16:00 h (softver)

Potražite nas na Facebooku, YouTube ili nas kontaktirajte putem e-maila na info@imel.ba